Počinje Slatinska mala scena

Autor: Lareta Žubrinić, 16. 10. 2015.

U Pučkom otvorenom učilištu započinje kulturna manifestacija 2.slatinska mala scena na kojoj će učenici naše škole imati prilike pogledati dvije kazališne predstave.

U ponedjeljak, 19. listopada u 9.30 sati  učenici razredne nastave će pogledati lutkarski kazališni mjuzikl Produkcije Z iz Splita Veliko putovanje malog puža

Sljedeći dan, 20. listopada u 10,00 sati učenici predmetne nastave imat će priliku pogledati kazališnu predstavu Ljubav ili smrt prema romanu Ivana Kušana, a u izvedbi Kazališta Smješko iz Zagreba.

Posjet gradu Slatini učenici će iskoristiti za posjet Gradskoj knjižnici i čitaonici i  Zavičajnom  muzeju. Osim knjižnice i muzeja, viši razredi posjetit će Radiostanicu Slatina, Gradski  Crveni križ i druge slatinske znamenitosti.

Cijena ulaznice za kazalište iznosi 10,00 kn, a za muzej 4,00 kn. Prijevoz  je organiziran.

Cijeli program 2.slatinske male scene pogledajte ovdje.