Digitalni obrazovni sadržaji

Autor: Lareta Žubrinić, 16. 12. 2015.

Poziv na online javnu raspravu o Prijedlogu kriterija za izradu kvalitetnih digitalnih obrazovnih sadržaja. Uključite se!

U sklopu pilot projekta "e-Škole: Uspostava sustava razvoja digitalno zrelih skola (pilot projekt)" radna skupina, imenovana od strane ravnatelja CARNeta, izradila je prijedlog kriterija izrade kvalitetnog digitalnog obrazovnog sadrzaja.

U želji da sam prijedlog bude odraz šire rasprave, pozivamo Vas na online javnu raspravu Prijedlog kriterija za izradu kvalitetnih digitalnih obrazovnih sadržaja, koja ce se održati putem webinara, u četvrtak 17. prosinca s početkom u 15 sati.

Na početku će voditeljica radne skupine, gospođa Sonja Lusić Radošević, prezentirati zaključke rada radne skupine i same kriterije. Nadamo se da ćete se, nakon predstavljanja, aktivno uključiti u oblikovanje završnog prijedloga dokumenta sa svojim komentarima i prijedlozima.

Webinar cete moći pratiti i sudjelovati putem CARNetovog Connect komunikacijskog i kolaboracijskog alata na adresi  http://connect.carnet.hr/webinar/ . Za ulazak u virtualnu sobu potrebno je odabrati opciju 'Gost' i upisati svoje ime.

Za dodatna pitanja u vezi webinara stojimo na raspolaganju putem e-mail adrese webinari@carnet.hr.

Izvor: www.carnet.hr