Nagrade najuspješnijima

Autor: Darko Samardžić, 6. 1. 2016.

Na kraju prvoga polugodišta  dijelile su se i neke nagrade

Po završetku akcije "Odčepi za ulaznicu" prikupili smo i konačne  rezultate - tko su najaktivniji  učenici u skupljanju plastičnih čepova!

Učenica Anja Puš iz 2. razreda prikupila je čak 6 kg čepova i tako postala najaktivnija učenica škole!

Dražen Huber iz 6. razreda skupio je 5 kg čepova.  Nagrađeni su još Mislav Juršik iz 5.r., Dominik i David Terek iz PŠ Miljevci, Roberto Gorički iz 3.razreda, Josip Bukovac iz 4.razreda. Iako su po broju učenika maleni razred,   prvašići matične škole  sa svojom su  učiteljicom Marijom Vencl prikupili čak 6 kg čepova!

Čestitamo svima!

Učenici koji su se iskazali u matematičkom natjecanju "Klokan bez granica" iz Hrvatskog matematičkog društva dobili su pretplatu na popularni časopis "Matka".

U povodu 10. rođendana eTwinninga, europskog portala za međunarodnu suradnju vrtića i škola,  učenici PŠ Miljevci te učenice 6. i 7. razreda sudjelovali su u nagradnom natječaju za razredne ekipe pod nazivom „Slavimo s eTwinningom!“ . I njih su jako obradovale  simpatične nagrade!