Podsjetnik roditeljima predškolaca za pregled djece 8. i 9. veljače

Autor: Darko Samardžić, 5. 2. 2016.

Iako su svi roditelji predškolaca obaviješteni o terminu pregleda svoga djeteta i potrebnoj dokumentaciji, u nastavku teksta donosimo podsjetnik o istome kako bi roditelji i djeca bili spremni za pregled.

RASPORED PREGLEDA DJECE ZA UPIS U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE
U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./2017.
OŠ  Vladimira Nazora Nova Bukovica

Pregledi se održavaju u prostorijama Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok“ u Slatini,  Službe za školsku medicinu, kod liječnice dr. Zrinke Judi, spec. školske medicine

Na pregled treba donijeti:
      -  zdravstvenu iskaznicu
-  cjepni karton  (cjepna iskaznica)
-  zdravstveni karton djeteta od obiteljskog liječnika odnosno pedijatra
      -  potvrdu o statusu zuba od odabranog stomatologa djeteta
       - laboratorijski nalaz hemoglobina i urina (moguće obaviti i na dan pregleda)
       - OIB

Termini za buduće prvašiće OŠ Vladimira Nazora u Novoj Bukovici i Područne škole Miljevci su prema rasporedu koji su roditelji dobili, odnosno 8. i 9. veljače 2016.