Pozivnica

Autor: Administrator , 9. 3. 2016.

Poštovani učenici, djelatnici Škole, roditelji, bake i djedovi, susjedi... pozivamo vas da nam se pridruzite u petak, 11. ožujka u 18 sati, u prostoru velike učionice naše škole, gdje su učenici 6. razreda za vas pripremili iznenađenje. Vrijedno su radili mjesec dana na organizaciji svoje prve Večeri ljubavi, pisali pjesme nadahnuti mjesecom ljubavi, uvježbavali plesne točke kojima nas žele razveseliti i podsjetiti da ljubav čini čuda i da je najvažnija od svega! Osjetite se opet mladima, podržite naše učenike u nastojanju da nam svijet učine ljepšim i vrate osmijeh na lica. Navijajte za njih i ohrabrite ih jer im je vaša pohvala najvažnija, a vaš pljesak daje im krila s kojima će u nove pobjede! Veselimo se vašem dolasku! Živjeli i zdravi bili!