Posjet slatinskom kinu

Autor: Lareta Žubrinić, 14. 5. 2016.

Učenici razredne nastave u Kinu Slatina gledali su projekciju filma Knjiga o džungli. Matea nam je opisala kako je bilo, a njezini prijatelji oslikali su najbolje scene iz filma.

Posjet kinu

U ponedjeljak, 9. svibnja 2016. svi zajedno smo posjetili kino u Slatini. Film koji smo gledali zvao se Knjiga o džungli.

Krenuli smo u 10 sati prijepodne. Dok smo se vozili autobusom, fotografirali smo se, razgovarali i smijali se. Kada se  autobus zaustavio, znali smo da smo stigli. Svi smo izašli iz autobusa i malo prošetali do kina. Kada smo ušli u kino dvoranu, udobno smo se smjestili i čekali da film počne.

Film je bio zanimljiv i poučan. U filmu se radilo o tome kako je jedan dječak odrastao u džungli i htio je nastaviti svoj živjeti tamo, ali jedan tigar se tome protivio. Na kraju je dječak ipak porazio tigra i nastavio je živjeti u džungli.

Nakon što je film završio, svi smo polako izašli iz kina. Okupili smo se u skupine oko svojih učiteljica i čekali da autobus dođe po nas i da nas odveze našim domovima. Autobus je došao i svi smo sjeli na svoja mjesta. Tijekom vožnje smo slušali glazbu, razgovarali i zabavljali se.

Toliko smo se zabavljali da nismo ni primijetili da je autobus stao i da smo stigli u Novu Bukovicu. Svi smo izašli iz autobusa i otišli svojim domovima. Ovo je bio još jedan od naših poučnih i zabavnih posjeta kinu.

Izvor: Kristina Pintarić, učiteljica 4. razreda (foto), Matea Podolski, učenica 4. r. (tekst)

« Lipanj 2017 »