Sistematski pregled učenika 8. razreda

Autor: Darko Samardžić, 7. 10. 2016.

U utorak, 11. listopada 2016., održavat će se sistematski pregled učenika 8. razreda. Više detalja u nastavku teksta.

U nastavku prenosimo obavijest Službe školske medicine:

Poštovani,

dana 11. listopada 2016. provodit ćemo sistematske preglede učenika 8. razreda vaše škole.

Molim vas da obavijestite učenike i njihove roditelje te da ih uputite prema dolje navedenom rasporedu na  sistematski pregled u Zavod za javno zdravstvo „Sv Rok“, Školska medicina.

Ovom prilikom ćemo izdavati potvrde o profesionalnoj orijentaciji za učenike kojima to treba i cijepiti one učenike koji prilikom našeg posjeta školi nisu primili cjepivo protiv difterije-tetanusa i dječje paralize.

Zainteresirani za cjepivo protiv HPV (humani papiloma virus) trebaju donijeti letak koji je potpisao roditelj. Ovo cjepivo mogu dobiti mjesec dana nakon posljednjeg cijepljenja tako da ćemo dogovoriti termin sa zainteresiranima.

Učenici trebaju na pregled ponijeti medicinsku dokumentaciju ako od nečega boluju ili su bolovali.

Raspored pregleda:

11.10.2016.(utorak)                08.30 - 5 učenika

09.30 - 5 učenika

11.00 - 6 učenika

Molim  obavijestiti   roditelje  o  provođenju   sistematskog pregleda.

Obavezno je da učenici dođu u pratnji odrasle osobe.