Obavijest roditeljima djece predškolaca 2016./2017.

Autor: Ines Puškarić, 12. 10. 2016.

Poziv na roditeljski sastanak i početak provođenja programa predškole.

Draga djeco i poštovani roditelji!

U ponedjeljak, 17. listopada 2016. u 14 sati, u prostorijama škole započinje predškolski program za pedagošku godinu 2016./2017.

Molim sve roditelje da na sastanak dođu zajedno sa svojom djecom u dogovoreno vrijeme kako bi dobili sve potrebne informacije o pohađanju male škole.

Naše predškolce, kao i njihove roditelje dočekati će ravnateljica Lareta Žubrinić, pedagog Darko Samardžić, načelnik općine Nova Bukovica Željko Vencl i odgojiteljica Ines Puškarić.

Veselimo se Vašem dolasku!

Ines Puškarić, odgojiteljica predškolske djece