Posjet groblju

Autor: Đora Đorđević, 5. 11. 2016.

Na Dušni dan učenici posjetili groblje u Novoj Bukovici i pomolili se za duše pokojnika

Učenici sedmih i osmih razreda  dana 2. studenog 2016. posjetili su bukovačko groblje.

Budući da je  taj dan nakon blagdana Svih Svetiih još  nazvan i Dušni dan ili Dan svih vjernih mrtvih, vjeroučitelj škole Đora Đorđević organizirao je  posjet učenika groblju kako bi se pomolili za naše najmilije pokojne.

Pomolili smo se kod križa na groblju, a nakon toga posjetili smo grob majke naše prijateljice Patricije Križetić kako bi joj odali počast i izmolili molitve.

Nakon toga imali smo par minuta pomoliti se kod grobova naših najbližih i tada smo se uputili kući.

Izvor: Veronika Brzica (tekst), Marta Juršik (foto), učenice 8. razreda