Dolazi nam sv. Nikola

Autor: Marija Peček, 5. 12. 2016.

Draga djeco, pripremite se jer sutra nam opet dolazi sv. Nikola!

Nadam se da ste bili dobri i slušali svoje roditelje i starije ukućane. Jeste li već očistili čizmice? Ne zaboravite to svakako učiniti još danas jer sv. Nikola stiže u Novu Bukovicu točno u podne! Kako?!  Pa vlakom! Poslije ćemo sa željezničke stanice dragog sveca otpratiti do Doma kulture gdje će podijeliti darove samo dobroj dječici. Stoga, brzo se podobrite da Krampus ne bi imao posla! smiley A učiteljica Jasminka za sve je dobre školarce napisala pjesmu "Preko škole do Nikole"!