Izrada čestitaka

Autor: Lareta Žubrinić, 7. 12. 2016.

Učenici petoga razreda započeli s pripremama za humanitarnu akciju "Proslavimo Božić zajedno"

Proteklog su ponedjeljka učenici 5. razreda sa svojim  razrednikom Hrvojem Kraljikom   sat razrednog odjela  posvetili izrađivanju božićnih čestitaka od različitih materijala.

Ovom aktivnošću započeli su pripremama za akciju "Proslavimo Božić zajedno" kojom se potiče međugeneracijska solidarnost i volontiranje, kao i pomaganje potrebitima što našim petašima neće biti nimalo teško!

Izvor: Hrvoje Kraljik, razrednik 5. razreda