Za 1000 radosti

Autor: Đora Đorđević, 4. 1. 2017.

Učenici kupnjom narukvice s poticajnom porukom sudjelovali u Caritasovoj akciji "Za 1000 radosti"

Hrvatski Caritas tradicionalno provodi božićnu akciju „Za 1000 radosti“.

I ove godine učenici naše škole u vremenu došašća, predvođeni vjeroučiteljem,  aktivno su se uključili i pokazali su svoje veliko humanitarno srce.

Ovogodišnja akcija „INTERVENCIJA“ imala je za cilj potaknuti djecu i mlade da razviju vrijednosti solidarnost, uzajamnost, požrtvovnost, socijalnu osjetljivost. Djeca mogu također postati aktivni nositelji promjena u društvu počevši od svoje sredine.

Od Caritasa dobivene narukvice sa simboličnim pitanjima:

Zašto ne voljeti/ slaviti/ dijeliti/ vjerovati/ popraviti/ mijenjati/ zahvaliti/ darovati

učenici su kupili i dali svoj novčani prilog.

Novčani iznos od 491,50 kuna je vjeroučitelj je uplatio na račun Caritasa.

Još jednom veliko hvala svim roditeljima i učenicima za ovaj hvalevrijedan dar!