Održan skup voditelja UZ podružnice HUUZ-a Virovitičko-podravske županije

Autor: Kanđera Maja, 8. 3. 2017.

U subotu, 4. ožujka 2017., održan je skup voditelja i suradnika UZ podružnice HUUZ-a Virovitičko-podravske županije u OŠ Eugena Kumičića u Slatini.

U subotu, 4. ožujka, dogovorene su aktivnosti koje će usmjeriti plan rada naše učeničke zadruge „Bukvica“. Iako već punom parom radimo na proizvodima kojima ćemo ispuniti naš štand na županijskoj smotri u Pitomači 5. svibnja 2017. godine, nove ideje i prijedlozi (kako učenika, roditelja, pa tako i djelatnika škole i prijatelja) nisu na odmet.

Sudionici su na skupu doznali sve o kriterijima vrednovanja i potrebnim dokumentima koje svaka zadruga mora priložiti uz svoj izložbeni štand. Detaljnije informacije i potrebna dokumentacija mogu se pogledati na stranicama Hrvatske udruge učeničkog zadrugarstva (http://www.huuz.hr/).

Na kraju skupa održana je radionica o vezenju na platnu, tako da su sudionici stekli praktično znanje koje mogu iskoristiti u radu svojih zadruga.

Stoga, ubacimo kreativnost u petu brzinu, priključimo se zadruzi i predstavimo se što je bolje moguće na županijskoj smotri!