Cijepljenje učenika 6. razreda

Autor: Darko Samardžić, 21. 3. 2017.

Sutra, 22. ožujka 2017., provest će se cijepljenje učenika 6. razreda protiv Hepatitisa B - 3. doza.

Upute školske medicine za cijepljenje:

- neka učenici obuku kratke rukave

- ponijeti cijepne iskaznice

- ponijeti medicinsku dokumentaciju ako je došlo do značajnije promjene u zdravstvenom stanju (roditelj neka napiše ako je dijete pod terapijom i kojom, bolesti, alergije na lijekove, primljena cjepiva van kalendara cijepljenja).