"Pjesnik u duši" - rezultati natječaja

Autor: Eva Turza Mitrović, 8. 12. 2017.

Još smo jedan Mjesec hrvatske knjige priveli kraju. Učenici naše škole imali su priliku sudjelovati na školskom literarnom natječaju "Pjesnik u duši". U nastavku pročitajte tko je sve sudjelovao, a tko je nagrađen za svoj trud.

Na ovogodišnji natječaj ukupno se prijavilo petnaestero učenica i učenika iz Matične i područne škole. Neki su od njih napisali ili nacrtali više radova što je zaista prepunilo naš pano i na tome im zahvaljujem. Svi su učenici dobili mali znak pažnje za svoje sudjelovanje, a neki su nagrađeni malo većim poklonom - knjigom.

Posebno pohvaljujem učenike Područne škole Miljevci koji su se  u zaista velikom broju odazvali na naš natječaj, čak njih devetero. Učenici su crtali i pisali o čovjeku sa fenjerom, opasnoj igri, baki, zrnu... Nagrađeni su Dominik Terek i Anja Dorčak.

Iz Matične škole sudjelovala su dva učenika četvrtog razreda. Pisali su o svojoj najdražoj knjizi, a nagrađena je Martina Nikić.

Predmetna nastava imala je četiri predstavnika, a nagrađene su Izabela Štimac iz 7. razreda, te Elena Koleno iz 8. razreda. Nagrade su podijelile knjižničarka Eva Turza Mitrović i ravnateljica Lareta Žubrinić koja je pohvalila sve sudionike i nastojala ih motivirati za sudjelovanje na ostalim dostupnim natječajima u raznim kategorijama i razinama.

U prilogu možete pogledati nagrađene radove. Ako vas zanimaju svi radovi, prošećite do panoa ispred knjižnice. I usput posudite knjigu.

Priloženi dokumenti:
Elena_Koleno.jpg (76.84 KB)