Učenici naše škole dobili poklone iz daleke Engleske

Autor: Ruža Živković, 17. 12. 2019.

U petak 13. prosinca 2019. učenike od 1. do 5. razreda darivali su prijatelji iz Engleske. Učenike su darivali predstavnici udruge „Leaving life“ iz daleke Engleske točnije mjesta Eastbourn. Naši učenici bili su sretni poklonima što možete vidjeti po izrazima njihova lica.

U paketima koje su dobili nalazile su se igračke, higijenske potrepštine, odjevni predmeti i poneko pismo od učenika koji su pakirali poklone.

Osim toga učenici su dobili bojanke koje će im pomoći u vježbanju motorike ruke, ali i prikratiti nadolazeće praznike.

Hvala prijateljima iz Engleske što nas se sjete svake godine i prigodnim poklonima djeci naše škole uljepšaju Božić i nadolazeće blagdane.

Tekst: Ruža Živković, pedagoginja

Foto: Lareta Žubrinić, ravnateljica; Marija Vencl, učiteljica; Lidija Medved, učiteljica; Ruža Živković, pedagoginja