Zaljubljenost = Ljubav = VALENTINOVO

Autor: Ruža Živković, 10. 2. 2020.

Poštovani učenici,

budući da smo ušli u tjedan ljubavi u kojem se obilježava Dan zaljubljenih VALENTINOVO, pozivamo sve one koji su zaljubljeni da svojim voljenima napišu pismo i ubace ga u kutiju zaljubljenih koja će biti postavljena ispred ureda pedagoginje. Pismo svakako naslovite na osobu kojoj je upućeno i razred koji ta osoba pohađa.

Na sam dan Valentinova „školski poštari“ dostavit će pisma zaljubljenih njihovim odabranicima.

Učenici, članovi Vijeća učenika, zaduženi su za nadziranje kutije pod odmorima te su svaku nepravilnost dužni prijaviti dežurnim učiteljima.

Hvala učenicama od 5. do 8. razreda, Lari Dolovski, Martini Nikić, Miji Orlić, Ani Križetić i Mariji Škrnički, koje su svojim kreativnim idejama ukrasile naš „Ljubavni poštanski sandučić“ te ured pedagoginje.

Ruža Živković, pedagoginja.