Motika - novi alat za nastavu na daljinu

Autor: Marina Kordi, 16. 4. 2020.

Nastava na daljinu - ma nije to samo internet i googlanje, slanje materijala i zadaća!

Nastava može biti i u vrtu - kopanje, sadnja, sijanje, pomaganje mami ili baki. Svi to mogu, ali, kako se čini, nitko tako marljivo kao naši dečki iz ekološke skupine CvrčEKO iz PŠ Miljevci!laugh

Vrapci na grani znaju da nam se bliži Dan planete Zemlje.

Miljevački CvrčEKOvci, mali ekolozi bi već sada, da su u svojoj školici, uređivali okoliš i školsko dvorište.

Budući da se zbog ovoga sadašnjeg stanja ne mogu radno družiti u školskom okolišu, od svoje su učiteljce Marine dobili zadatak pomoći svojim mamama i bakama u uređivanju vrtova i cvijetnjaka.

Ma ne može bolje i korist je višestruka!

1. Dobro protegneš noge i ruke

2. Odmoriš oči od ekrana

3. Odmoriš mozak  od učenja

4. Pomogneš mami ili baki

5. Napraviš nešto korisno -  na svježem proljetnom zraku!

Kako to izgleda kada se vrijedni EKO mušketiri prihvate posla, vidite upravo na  fotografijama koje su nam poslali!

Vjerujemo da su mame bile zahvalne na ovoj  pomoći, a i dečkima je malo dobro došao odmor od  digitalne tehnike i škole na daljinu.