Sretan rođendan Školi žele njeni trećaši

Autor: Nadin Cuca, 27. 5. 2020.

Učenici 3. razreda PŠ Miljevci i matične škole na satima Engleskog jezika od svojih učiteljica Nadin i Tihane dobili su zadatak osmisliti zagonetke o životinjama.

S obzirom da su učenici uložili puno truda, mašte i kreativnosti, odlučili smo svim posjetiteljima naše školske stranice, podovom proslave Dana škole, prirediti nekoliko trenutaka za razmišljanje.

Da biste se uz nas zabavili i proslavili rođendan naše Škole, kliknite na poveznicu i pratite znak u lijevom donjem kutu...

Uz razmišljanje o kojoj se životinji radi, zastanite kod svakog likovnog prikaza životinje jer je, osim u zagonetku, i u njeno likovno rješenje uloženo puno truda naših učenika.

Draga Školo, sretan rođendan žele ti svi tvoji trećaši !