Prošao naš prvi Erasmus+ projekt

Autor: Ruža Živković, 13. 10. 2020.

Ravnateljica je škole Lareta Žubrinić 1. rujna 2020. potpisala ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava u sklopu programa Erasmus+, aktivnost K2, što će našim učiteljima, stručnim suradnicima i učenicima omogućiti putovanja i edukaciju u partnerskim zemljama - Tursku, Rumunjsku, Španjolsku i Portugal! 🤸‍♀️🌏🗺
Projektom čija je vrijednost 25.000,00 💶 koordinira naša pedagoginja Ruža Živković kojoj zahvaljujemo👏👏 na velikom i uspješno određenom poslu u prijavi projekta!

Na stranicama Virovitičko-podravske županije također možete pročitati o našem projektu:

Danas 13. listopada 2020. ravnateljica Lareta Žubrinić i pedagoginja Ruža Živković održale su prvi online sastanak s našim partnerima.
U četvrtak 15. listopada 2020. projekt će predstaviti na Danima Erasmusa također online putem učiteljima naše škole.

Svi učenici od sedme do jedanaeste godine, s obzirom na kriterije opisane u projektu, dobit će priliku sudjelovati u aktivnostima i mobilnostima učenika i učitelja, a sa projektom će se upoznati kroz naredna tri tjedna.
Više o samom projektu uskoro, a do tada nam možete čestitati i s nama se veseliti jer ovo je našoj školi PRVI Erasmus+ projekt!!