1. april - Međunarodni dan šale na 1. travnja:)

Autor: Ruža Živković, 1. 4. 2021.

Učenici 6. razreda s pedagoginjom su obilježili 1. april tj. Međunarodni dan šale.

Za početak su se upoznali s povijesti obilježavanja Međunarodnog dana šale te nekoliko zanimljivosti iz svijeta kada su se mediji našalili sa ljudima za 1. april koji se održava na 1. travnjalaugh

Potom su učenici izrađivali maske sa „emotikonima“ koji se smiju te su pronalazili šale i viceve koje smo objedinili u našoj prezentaciji. Uradak učenika i pedagoginje možete pogledati u nastavku.

Učenici Hana Kribl i Matej Jakočić pedagoginji su pomogli urediti pano škole prikladan za današnji dan.

Tekst: Ruža Živković, pedagoginja.