Solidarnost na djelu 2014.

Autor: Đora Đorđević, 16. 10. 2014.

Hrvatski Crveni križ poziva da se uključimo u 42. sabirnu akciju

U tjednu u kojem obilježavamo Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, pridružujemo se i borbi protiv siromaštva (17. listopada: Svjetski dan borbe protiv siromaštva) sudjelovanjem u 42. sabirnoj akciji "Solidarnost na djelu 2014."

U ovoj akciji možemo sudjelovati  na dva načina: prikupljanjem financijskih sredstava - za poklonjeni novac bit će Vam uručen novčani bon- označivač stranica  s oznakom vrijednosti od 5,00 kn, numeriran i ovjeren žigom društva Crvenog križa  s našeg područja.

Održat ćemo i dvije sabirne akcije.

U nedjelju  (19. listopada) od 9,00 do 13,00 gospodin Stevo Terek uz pomoć naših učenika obići će Miljevce te prikupiti prehrambene namirnice od solidarnih sumještana, a u ponedjeljak će se (20. listopada) od 8,00 do 13,00 sati u prostorima matične škole  također prikupljati prehrambeni proizvodi za potrebite.

Hrvatski križ provodi akciju pod nazivom:

"Pomozimo stanovništvu poplavljenih područja Republike Hrvatske"!