Predškolci u školskoj kuhinji

Autor: Ines Puškarić, 19. 11. 2014.

Polaznici predškolskog programa prvi put posjetili školsku kuhinju

Naša školska kuharica u svojoj kuhinji s finim, toplim obrocima svaki dan rado dočekuje  sve školarce pa je tako po prvi puta dočekala i predškolce.

Sva djeca su vrlo pažljivo slušala dok im se kuharica predstavljala i opisivala svoju ulogu u školskoj kuhinji, a nakon što su poslušali upute svoje učiteljice Ines Mrve, kako se ponašati u školskoj kuhinji, svatko je uzeo svoj tanjur i „prionuo na posao“. Kako je samo fino mirisalo jelo koje je kuharica pripremila!

Siti, veseli, s velikim osmjehom na licu, budući prvašići zahvalili su se kuharici na ukusnom jelu, pozdravili ju te na kraju izjavili: „Vidimo se sutra!“