Školski literarni natječaj "Pjesnik u duši"

Autor: Eva Turza Mitrović, 19. 10. 2017.

Pozivamo sve učenike i njihove učitelje na sudjelovanje u školskom literarnom natječaju "Pjesnik u duši".

Svake godine povodom Mjeseca hrvatske knjige organiziramo literarni natječaj "Pjesnik u duši."

Mjesce hrvatske knjige manifestacija je koja traje od 15. listopada do 15. studenoga, a cilj joj je promicanje knjige i čitanja, zbližavanje knjižnice i njezinih korisnika te promicanje hrvatskoga izdavaštva. Ove je godine središnja tema manifestacije enciklopedistika.

Učenici koji se žele prijaviti na ovaj natječaj trebaju svoje radove predati učiteljici Hrvatskoga jezika, knjižničarki ili razrednicima najkasnije do 13. studenoga 2017. godine.

Tema je slobodna, samo pišite!

Najbolji radovi bit će nagrađeni, a izložbu vaših radova postavit ćemo 15. studenoga 2017. kao zaključak Mjeseca hrvatske knjige.