Likovni natječaj za škole imenjakinje

Autor: Eva Turza Mitrović, 6. 2. 2018.

2018. godina za našu je školu prepuna obljetnica. Obilježavamo 150 godina postojanja škole u Novoj Bukovici, naš školski list "Cvrčak" izlazi već 15 godina, a škola nosi ime Vladimira Nazora 40 godina.

Upravo zbog pedesete obljetnice imena naše škole pozivamo sve škole u Hrvatskoj koje ponosno nose ime Vladimira Nazora, kao i učenike naše škole, da se odazovu na naš likovni natječaj.

Želimo se zbližiti sa svim školama imenjakinjama i jednom velikom izložbom povodom Dana škole, 30. svibnja 2018. godine.

Ovaj je natječaj dio proslave 150. obljetnice postojanja škole koja traje cijelo polugodište.

• Tehnika nije određena, a teme možete crpiti iz priloženih pjesama. ​
  • Radove trebate poslati ili dostaviti osobno do 13. travnja 2018. godine na:

Osnovna škola Vladimira Nazora

(Likovni natječaj)

Zagrebačka 28

31518 Nova Bukovica

• Na poleđini likovnog rada trebate istaknuti ime, prezime i dob učenika, ime i prezime mentora, likovnu tehniku, temu             (naslov motivacijske pjesme) te ime i adresu škole.
  •  Povjerenstvo će izabrati i nagraditi najbolje radove, a svi će radovi biti izloženi na središnjoj svečanosti obilježavanja                Dana Škole, 30. svibnja 2018. godine.

S veseljem i nestrpljenjem očekujemo što veći broj radova. Uljepšajte našu veliku ovogodišnju svečanost!

Priloženi dokumenti:
Prilog_natjecaju.docx (16.62 KB)