Ponovljeni poziv za Izlet u Pakrac-Lipik-Daruvar 02/2023

Javni poziv za dostavu ponuda-Izlet- Nacionalni park Plitvička jezera

Javni poziv za dostavu ponuda-Izlet- Pakrac-Lipik-Daruvar

ODLUKA O ODABIRU PONUDE ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE EKSKURZIJE

Odluka o odabiru triju ponuditelja/ Poziv na javno predstavljanje

Na temelju članka 14. stavka 7. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN 87/14, 81/15) Povjerenstvo za provedbu javnoga poziva i izbor najpovoljnije ponude objavljuje popis odabranih ponuda te poziva na javno predstavljanje ponuda.

Poziv za predstavljanje ponude za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave 1/2020.
koje će se održati u četvrtak  30. siječnja 2020. u 17.00 sati u OŠ Mikleuš (Ivana plemenitog Zajca 4, 33 517 Mikleuš)

Popis odabranih potencijalnih davatelja usluga za javno predstavljanje ponuda za višednevnu ekskurziju učenika 7. i 8. razreda:
1. ASTRALIS, Slavonski Brod
2. BROD TOURS, Slavonski Brod
3. ARRIVA TRAVEL, Osijek

Organizacija izleta

Na ovoj stranici objavljivat će se svi javni pozivi za organizaciju jednodnevne i višednevne izvanučioničke nastave, prema Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole.

javni poziv

Poziv je kreiran za tri škole (Oš Vladimira Nazora Nova Bukovica, OŠ Mikleuš, OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci)

prema dogovoru zajedničkog Povjerenstva

Obrazac poziva

Ponuditelj je obvezan dostaviti ponude do roka naznačenog u obrascu.

u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i brojem ponude.

Slati na adresu:

OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica

Zagrebačka 28

55 318 Nova Bukovica

Odluka o odabiru triju ponuditelja/ Poziv na predstavljanje

Odluka o odabiru triju davatelja usluga od 15. studenog 2017.

(višednevna izvanučionična nastava učenika 7. i 8. r. OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša Čačinci)

Poziv agencijama na predstavljanje ponuda

Odabir ponuditelja - jednodnevni izlet 5. i 6. r.

Na roditeljskom sastanku roditelja učenika 5. i 6. razreda održanom 3. ožujka 2016. u prostorijama OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica predstavljene su tri  pristigle ponude turističkih agencija Ortran Orahovica, Astralis tours Slavonski Brod i Niba tours Križevci .

Nakon što su razrednice Ivana Škrobo (5.r.) i Martina Grundler Hrala (6.r.) predstavile sve tri ponude, roditelji su pristupili odabiru te se javnim glasovanjem jednoglasno  odlučili za turističku agenciju Ortran iz Orahovice.

Odabir ponuditelja - odluka

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA

OPĆINA ČAČINCI

OSNOVNA ŠKOLA ANTUNA GUSTAVA MATOŠA

ČAČINCI, Trg kardinala Franje Kuharića 3

033/684-006, Fax: 033/684-166

ured@os-agmatosa-cacinci.skole.hr

KLASA:602-01/16-01/16

URBROJ:2189-29-16-01

Čačinci, 15.1.2016.

Na temelju članka 12. stavka 5. i 6. te članka 14. stavka 4.,5., i 6. pravilnika o izmjenama i dopunama Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole   ( NN Broj 81/15) Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike sedmih i osmih razreda u lipnju 2016. godine (dalje u tekstu: Povjerenstvo) na  sastanku održanom dana 14.1.2016.godine donosi sljedeću:

O D L U K U

o odabiru ponude za višednevnu izvanučioničku nastavu sedmih i osmih razreda u lipnju 2016.

I.

Za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike sedmih i osmih razreda OŠ Vladimira Nazora, Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci u lipnju 2016. godine odabrana je ponuda ASTRASLIS TRAVEL d.o.o. putničke agencije iz Slavonskog Broda.

II.

Odluka je konačna i stupa na snagu danom donošenja.

III.

Ova Odluka bit će objavljena na službenim stranicama OŠ V.Nazora Nova Bukovica i OŠ Antuna Gustava Matoša, Čačinci te oglasnim pločama obje Škole.

Predsjednica Povjerenstva:

Kristina Krmpotić, prof.

Priloženi dokumenti:
odluka o odabiru agencije.pdf

Odluka 05/2015 - odabir tri ponuditelja, poziv na predstavljanje programa

Odabir ponude - objava rezultata

OBJAVA REZULTATA ODABIRA PONUDE  1/ 2014.

Dana 1. prosinca 2014. (ponedjeljak) u 13:15 sati Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju jednodnevnog izleta učenika  1., 2. , 3.  i  4. r. (učenika razredne nastave)   u Našice i Osijek  jednoglasno je odabralo ponudu turističke agencije Astralis travel d.o.o. iz Slavonskog Broda.

OBJAVA REZULTATA ODABIRA PONUDE  2/ 2014.

Dana 1. prosinca 2014. (ponedjeljak) u 13:15 sati Povjerenstvo za provedbu javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju jednodnevnog izleta učenika  5., 6. , 7.  i  8. r. (učenika predmetne  nastave)   u Samobor i Eko-selo Divlje vode  jednoglasno je odabralo  ponudu turističke agencije Astralis travel d.o.o. iz Slavonskog Broda.