Vremenik pisanih provjera 2016./2017. - 2. polugodište

Autor: Darko Samardžić, 14. 2. 2017.

Vremenik pisanih provjera je dokument koji učenicima i roditeljima omogućuje pregled pisanih provjera iz svih nastavnih predmeta koji sadrže pisane provjere. Na taj način se učeniku olakšava organizacija učenja, a roditelju praćenje rada svoga djeteta.

Pod pisanim provjerama se podrazumijevaju provjere koje traju duže od 15 minuta. U jednome danu učenik može pisati jednu pisanu provjeru, a u jednom tjednu najviše četiri pisane provjere.

Vremenik pisanih provjera znanja za prvdrugo polugodište školske godine 2016./2017. nalazi se u prilogu.

Priloženi dokumenti:
VREMENIK_2016.-2017._-_2._pol.pdf (225.49 KB)