Vremenik pisanih provjera - 2. polugodište školske godine 2017./2018.

Autor: Darko Samardžić, 2. 2. 2018.

U nastavku se teksta nalaze detaljnije informacije o datumima pisanih provjera za 2. polugodište.

Vremenik pisanih provjera je dokument koji učenicima i roditeljima omogućuje pregled pisanih provjera iz svih nastavnih predmeta koji sadrže pisane provjere. Na taj način se učeniku olakšava organizacija učenja, a roditelju praćenje rada svoga djeteta.

Pod pisanim provjerama se podrazumijevaju provjere koje traju duže od 15 minuta. U jednome danu učenik može pisati jednu pisanu provjeru, a u jednom tjednu najviše četiri pisane provjere.

Vremenik pisanih provjera znanja za drugo polugodište školske godine 2017./2018. nalazi se u prilogu.

Priloženi dokumenti:
Tablica_-_2._polugodiste_2017.-2018._-_vremenik.pdf (433.36 KB)