Cijepljenje učenika 6. razreda

Autor: Darko Samardžić, 24. 11. 2015.

Učenici 6. razreda će se sutra u školi cijepiti protiv Hepatitisa B - 2. doza.

Služba školske medicine obavještava da se sutra, 25.11., provodi cijepljenje učenika 6. razreda.

Učenike se moli da obuku kratke rukave, ponesu cijepne knjižice te medicinsku dokumentaciju ako je došlo do značajnije promjene u zdravstvenom stanju (roditelj neka napiše ako je dijete pod terapijom i kojom, bolesti, alergije na lijekove , primljena cjepiva van kalendara cijepljenja).