Raspored informacija

Raspored individualnih razgovora i informacija Vijest ima dokument u privitku

Autor: Lareta Žubrinić, 4. 9. 2017. 20:34

Poštovani roditelji /skrbnici,

u ovoj tablici (pod Više) možete pronaći vrijeme koje je Vam je na raspolaganju  za razgovor s razrednikom ili predmetnim učiteljem.

1) Roditelj ima pravo znati elemente ocjenjivanja, kao i načine i postupke vrednovanja za svaki nastavni predmet.

2) O načinima i postupcima vrednovanja i ocjenjivanja roditelje informira razrednik na roditeljskim i individualnim informativnim razgovorima

3) Roditelj je dužan redovito dolaziti na roditeljske sastanke i individualne informativne razgovore s razrednikom.

8) U posljednjem tjednu prije završetka nastavne godine ne organiziraju se roditeljski sastanci i individualni informativni razgovori.

(Iz Pravilnika o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u osnovnoj i srednjoj školi)

Molimo roditelje /skrbnike da, radi bolje organizacije informativnog razgovora (priprema materijala za uvid), najave svoj dolazak na sljedeće telefone:

033/ 400-396 ili  400-397

ili na mail škole:

skola@os-vnazora-novabukovica.skole.hr

*Za informacije u drugo vrijeme, roditelj se može najaviti razredniku

koji će organizirati susret s učiteljem.

PLAN INDIVIDUALNIH INFORMATIVNIH RAGOVORA

u šk. godini 2017./2018.