Napišite pismo sv. Nikoli

Autor: Đora Đorđević, 1. 12. 2016.

Sigurno ste već pisali sv. Nikoli kako ste bili dobri i zaželjeli da vam nešto donese. Sv. Nikola je uvijek ispunjavao vaše želje. Ne sumnjam da ćete mu i ove godine napisati lijepo  pismo. Ali, ovoga puta, osim sv. Nikole, i naša škola daruje onoga tko mu napiše najljepše pismo!

Zato , draga djeco, i veliki i mali, napišite najljepše pismo jer možda ove godine sv. Nikola daruje baš vas!

Svoje radove možete predati u ured stručnih  suradnika škole, vjeroučitelju, učiteljici hrvatskog jezika, pa i ravnateljici ili poslati na mail adresu

skola@os-vnazora-novabukovica.skole.hr

najkasnije do ponedjeljka 5.12. 2016.

Čeka vas sv. Nikola!