Natječaj radno mjesto

Autor: Lareta Žubrinić, 5. 1. 2015.

Natječaj za  stručno osposobljavaje bez zasnivanja radnog odnosa

Vladimira Nazora

Nova Bukovica, 33518

KLASA: 112-01/15-01/01

URBROJ: 2189-25-01-15-1

Nova Bukovica, 5. siječnja 2015.g.

Na temelju odredbi  Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi («NN» br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13. i 152/14.) i Zakona o poticanju zapošljavanja („NN“ br. 57/12. i 120/12.)  Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica raspisuje

za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa za

1.      Kuhara / kuharicu osnovne škole na određeno, puno radno vrijeme, najduže do 24 mjeseca;

UVJETI: Propisani Zakonom o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu, a odnosi se na bilo koji od  predmeta ili poslova stručnoga suradnika koji su zastupljeni u osnovnoj školi.

Stručno osposobljavanje za rad provodit će se po programu koji odgovara vrsti obrazovanja, odnosno stručnoj spremi prijavljenog kandidata.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od objavljivanja natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.

Na natječaj se mogu javiti kandidati oba spola.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Uz pisanu prijavu potrebno je priložiti presliku:

·         domovnice

·         rodnoga lista

·         diplome, potvrde ili uvjerenja o završenom školovanju

·         uvjerenja o nekažnjavanju u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi .

·         Životopis

Prijave s dokumentacijom o dokazivanju uvjeta dostavljaju se na adresu škole: Osnovna škola Vladimira Nazora Nova Bukovica, Zagrebačka 28, 33518 Nova Bukovica ili osobno, u tajništvo škole.

Ravnateljica:

Lareta Žubrinić, prof.

.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama Osnovne škole Vladimira Nazora Nova Bukovica i Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje dana 5.1.2015. god i otvoren je do 13.1.2015 godine.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_za_strucno_osposobljavanje.pdf (207.05 KB)