Pokus iz kemije „Odmjeravanje tekućine“

Autor: Darko Samardžić, 7. 10. 2015.

Pogledajte u nastavku kako su se učenici zabavili na satu kemije.

Učenici 7. razreda su pod satom kemije naučili pipetirati. Pipeta je jedna vrsta staklenog odmjernog posuđa. Svaki učenik je dobio svoju pipetu i morao odmjeriti zadani volumen tekućine. Osim što smo naučili nešto novo, lijepo smo se i zabavili. Kako je to izgledalo možete provjeriti u našoj fotogaleriji.

Ksenija Vujić, prof.

Izvor: Ksenija Vujić, prof.