Happy Father's Day

Autor: Nadin Cuca, 22. 3. 2016.

Učenici PŠ Miljevci su na satu engleskog jezika obilježili Dan očeva. Prisjetili smo se zašto ga slavimo pa smo uz nadolazeći blagdan Uskrsa odlučili obilježiti i taj važan dan za jednog od najvažnijih članova svake obitelji, za tatu...

Učenici su se brzo i rado  uhvatili posla te su, uz zeke od plastičnih čaša, od papira radili  i čestitke tvoreći košulju s kravatom. Razlišljali su koje su omiljene boje njihovih očeva te su to istaknuli, a uz to su dali svoj osobni "štih" u poruci ispisanoj na unutrašnjoj stranici čestitke uz obavezan tekst "I love you, daddy!"

Kad su završili, bili su vrlo ponosni na svoj rad i jedva su čekali trenutak kad će svatko od njih moći ugodno iznenaditi svog tatu.

Tako su svima nama bitni uskrsni dani ove godine uljepšani još jednim važnim događajem - Danom očeva. Happy Father's Day!