Portal koji pomaže učenicima pri upisu u srednju školu

Autor: Darko Samardžić, 11. 4. 2016.

Ako vas zanimaju informacije o postupku upisa u srednju školu, dokumenti važni za upis, adrese škola i učeničkih domova ili kako izračunati bodove za upis u srednju, sve možete saznati u nastavku teksta.

S radom je započeo internet portal „Upisi u srednju 2016./2017.“. Portal koji je u cijelosti posvećen tematici upisa u srednju školu, a namijenjen je osnovnoškolcima koji su pred upisom u srednju školu kao i njihovim roditeljima.

Cilj portala je na jednom mjestu objediniti sve relevantne informacije o postupku upisa u srednju školu za narednu školsku godinu i učiniti ih dostupnim svim školarcima i njihovim roditeljima kako bi im olakšali i pojasnili postupak upisa.

Sadržaj portala možete pogledati klikom na poveznicu http://upisi.weebly.com.

Također, na raspolaganju osmašima i njihovim roditeljima je i Facebook stranica „Školovanje u RH“ na adresi https://www.facebook.com/skolovanje.hr. Članovi stranice redovito primaju na svoje računalo ili pametni telefon sve nove informacije koje su vezane za upise, ali i druge relevantne informacije o našem obrazovnom sustavu.