Božićni darovi prijatelja iz Engleske!

Autor: Lareta Žubrinić, 19. 12. 2016.

Za sve učenike razredne nastave Božić je ove godine stigao malo ranije!!

Zahvaljujući našim dugogodišnjim prijateljima iz daleke Engleske, točnije iz grada Eastbournea, božićni duh prijateljstva i darivanja stigao je malo ranije do svih učenika razredne nastave u matičnoj i miljevačkoj područnoj školi.

Naši mališani jako su se razveselili prekrasno ukrašenim  božićnim paketima prepunim poklona i ljubavi od  engleskih vršnjaka.

Paketiće su nam  iz 11 000 km udaljenog Eastbournea dovezli predivni ljudi - volonteri udruge „Living Life“   - Marjorie and Stacey,  Peter,  Iain and  Jeroen!

Oni, kao članovi udruge, na čelu s Mickom Trott,  već dugi niz godina u suradnji s Crvenim križem Slatina i ravnateljem Vlatkom Jelenčićem uveseljavaju djecu sa slatinskog  i šireg područja, a inače volontiraju pomažući od srca i bez novčane naknade svima kojima je pomoć potrebna. Na tome im zahvaljujemo od sveg srca!

Posebno se zahvaljujemo i  na darovanim nogometnim i košarkaškim loptama i rukavicama za naše golmane koje su dragi gosti darovali našim učenicima! Prva utakmica je za Vas, dragi prijatelji!

HVALA! smiley od heart

Više fotografija u Fotogledu