Mame malih Miljevčana plemenitom akcijom pomogle rad naše Učeničke zadruge!

Autor: Lareta Žubrinić, 20. 12. 2016.

U miljevačkoj područnoj školi u ponedjeljak, 19. prosinca zamirisali su božićni kolači izrađeni vještim rukama mama i baka (a čak i tata!) naših učenika. Naši poduzetni i marljivi učenici također su sudjelovali u kreiranju ovih „slatkih ljepotana“!

Dođete li 20. prosinca u 16.00 h na našu već tradicionalnu školsku priredbu povodom Božića, imat ćete mogućnost kupnjom ovih slatkih paketića sudjelovati u širenju božićne radosti. Naime, novčana sredstva prikupljena ovim putem bit će, baš kao i ranijih godina, namijenjena u humanitarne svrhe.

Našim roditeljima i bakicama upućujemo ovim putem veliko: HVALA!heart

A svima vama, našim vjernim čitateljima, učenici i učitelji PŠ Miljevci žele:

ČESTIT I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ I SRETNU I USPJEŠNU NOVU GODINU!

Izvor: Jasminka Stošić, učiteljica 2. r. (tekst), Marina Kordi, učiteljica 1. i 4. razreda (foto) u PŠ Miljevci