Božić u školi - najljepša učionica

Autor: Lareta Žubrinić, 3. 1. 2017.

Uređivati školski prostor u predblagdansko vrijeme posebno je draga aktivnost našim učenicima i učiteljima. Pogledajte kako im je to uspjelo i koja su najljepše učionice u mjesecu prosincu!

Prema konačno utvrđenim bodovima  koji je donio i zbrojio naš žiri Vijeća učenika- Mislav, Ivona i Marta zajedno s ravnateljicom, iako u teškoj konkurenciji jer su se svi jako potrudili na uređenju učionica, u  mjesecu prosincu najljepše su učionice  2. razreda matične škole i 2. razreda područne škole u Miljevcima!! smileyyes

Čestitamo učenicima 2. razreda  i učiteljicama Mariji Vencl i Jasminki Stošić!