Profesionalno usmjeravanje osmaša

Autor: Lareta Žubrinić, 12. 3. 2017.

Osmašima prezentirano zanimanje stolar

U svrhu profesionalnog usmjeravanja i informiranja osmaša  prošle su srijede 8. ožujka 2017. na satu Tehničke kulture osmaši i njihova učiteljica Jasmina Fijala ugostili nastavnike Industrijsko-obrtničke škole Slatina, Jasnu Varga, ing. i  Slavena Zelenka, ing.

Gosti su nam  na inovativan i kreativan način predstavili zanimanje stolar za koje se mogu obrazovati upravo u slatinskoj Industrijsko-obrtničkoj školi. Učenici su imali priliku pokazati svoju kreativnost, maštu, vještine, sve ono što redovito   koriste  i razvijaju i kroz nastavu Tehničke kulture.

Učenici su imali zadatak samostalno sastaviti prema tehničkom crtežu  „Stolicu – držač mobitela“, a da  posao ne bude prelagan, pobrinuli su se nastavnici Jasna i Slaven!

Kako nam je bilo možete provjeriti na sljedećim fotografijama! Zahvaljujemo  našim gostima na dolasku!

Izvor: tekst i fotografije: Jasmina Fijala, učiteljica Tehničke kulture