"Sigurno u prometu"

Autor: Lareta Žubrinić, 4. 5. 2012.

Petaši sudjelovali na natjecanju "Sigurno u prometu"

U srijedu, 2. svibnja bili smo na natjecanju "Sigurno u prometu" U OŠ Ivane Brlić-Mažuranić  u Virovitici.

Učiteljica Jasmina Bastalić upoznala nas je s još jednom grupom učenika iz Gornjeg Bazja. Natjecanje se sastojalo od testa kojeg smo pisali na računalu i vožnje bicikla po poligonu. Dali smo sve od sebe a, djelomično smo i uspjeli. Bili smo 6. od 9 grupa.

Sklopili smo nova prijateljstva, lijepo se zabavili i naučili puno korisnih stvari. Imali smo dosta slobodnog vremena i igrali se u dvorani.  Proglašenje pobjednika bilo je zabavno i neizvjesno.

Najboljih četveroplasiranih  osvojili su bicikle i predstavljat će našu županiju u Slavonskom Brodu. Dobili smo utješne nagrade, kape i vozačke dozvole za bicikle i najbitnije od svega, lijepo smo se proveli i to bi svakako htjeli ponoviti. Bitno je sudjelovati, ali ne i pobijediti!

Izvor: Irena Marušić, učenica 5. razreda