Obavijest učenicima 5. razreda za sistematski pregled

Autor: Ruža Živković, 28. 11. 2019.

Obavještavamo učenike 5. razreda da će u ponedjeljak  2. 12. 2019. biti sistematski pregled učenika. Sistematski pregled obavit će se u prostoru Školske medicine u Slatini. Učenici sa sobom moraju ponijeti najnoviju medicinsku dokumentaciju ako boluju od nekih kroničnih bolesti ili zadnji nalaz okuliste ako nose naočale.

Učenici su raspoređeni u sljedeće termine:

8:00 - Stjepan Sobol, Dominik Terek, Leon Dolovski i Lara Dolovski. Sve učenike za ovaj termin voze roditelji Lare Dolovski.

9:00 - Josipa Gorički, Filip Kustura, Josip Žiga i Hana Kribl. Sve učenike za ovaj termin voze roditelji Hane Kribl.

10:00 – Marin Marušić, Josip Bilavčić, Matej Jakočić i Daniela Podhraški. Sve učenike za ovaj termin voze roditelji Mateja Jakočića.

11:00 – Antonio Varga

11:00 – Deny Župan