Rastanak osmaša

Autor: Administrator , 29. 6. 2012.

Jučer smo se oprostili s našim osmašima

U prostorijama škole jučer smo se nakon završne svečanosti oprostili s još jednom generacijom osmaša.

Generacija osmaša 2011./2012. Ivan Bilavčić, Domagoj Bračun, David Medved, Martina Ćosić, Samanta Krajdl, Darijo Teodorović, Matej Puš, Danijel Penov, Domagoj Krpan, Antonio Lacković, Antonio Gecan, Mario Habuš, David Lehpamer, Antonia Peričić

Nakon himne, u nazočnosti učitelja i djelatnika škole razrednica Vera Panić nakon nekoliko dirljivih rečenica kojima ih je opisala kao veseo i složan razred podijelila im je svjedodžbe, pohvalnice i nagrade.

Najbolji učenik škole i predsjednik razreda Danijel Penov pročitao je oproštajni govor i zahvalio svim učiteljima i djelatnicima, a posebno učiteljicama/razrednicama u nižim razredima Marini Kordi i Tereziji Vencl, kao i "baki" Veri Panić na trudu i brizi koje su posvetili osmašima u njihovom školovanju.

Kao nagradu za odličan uspjeh tijekom školovanja Matej Puš dobio je knjigu, a isto tako mlade knjižničarke  od svoje su "mentorice" knjižničarke Eve Turze MItrović kao zahvalu za vrijedan rad u knjižnici dobile vrijedne knjige.

Ravnateljica škole Lareta Žubrinić u ime svih učitelja i djelatnika škole poželjela je osmašima sretan upis u željeni smjer, kao i sreću u  daljnjem životu.

Nakon rezanja torti,  posebno je iznenađenje priredio   učenik Domagoj Krpan koji je sve razveselio  sviranjem na svojoj harmonici!

Ostale fotke možete pogledati u fotogledu

Osmaši , sretno!!