4. LISTOPADA, SVJETSKI DAN ZAŠTITE ŽIVOTINJA, poziv na volontiranje ( Sv. Franjo Asiški )

Autor: Đora Đorđević, 3. 10. 2022.

Svjetski dan zaštite životinja, poziv na volontiranje.

Dragi učenici i djelatnici škole,

povodom Svjetskog dana zaštite životinja koji se održava 4. listopada (na blagdan sv. Franje Asiškog, zaštitnika životinja) učenici volonteri Školskog volonterskog kluba „Bukovačka dobra srca“ pozivaju vas na prikupljanje donacija za Udrugu Farmica u Našicama.

S ovom udrugom koja se brine za napuštene životinje jako lijepo surađujemo već dugi niz godina i planiramo ih opet posjetiti tijekom ove školske godine.

Tijekom ovogaga tjedna možete donijeti donacije u hrani (konzervice, suha hrana, poslastice) ili dekice, podloške i igračke, koju lopticu.

I sitnica se broji i cijeni!

Volontiraj jer volontiranje obogaćuje život!