Rezultati školskog natječaja "Pjesnik u duši"

Autor: Eva Turza Mitrović, 21. 11. 2022.

Završio je naš tradicionalni natječaj! Puno je lijepih radova stiglo u knjižnicu.

Natječaj je bio podijeljen u tri kategorije: literarni, likovni i fotografski najtečaj. U svakoj je kategoriji jedan nagrađeni rad.

Literarnih radova stiglo je iz našeg sedmog razreda i iz četvrtog razreda PŠ Miljevci. Ana, Carmen, Dario, Lena, Leon, Marko, Marta, Matea, Sebastian i Marija prihvatili su se naših tema i dali sve od sebe pišući sastavke i pjesme. U ovoj je kategoriji nagradu "odnio" Sebastian Halas iz PŠ Miljevci sa svojom pjesmom "Knjiga kao prijatelj" (mentorica uč. Jasminka Stošić). Sve radove možete pročitati u prezentaciji (klik na sličicu):

Najviše je radova pristiglo u kategoriji likovnih radova. Posebno pohvaljujemo sve učenike i učiteljice razredne nastave koji su se posebno potrudili i predali vrlo zanimljive radove. U ovoj je kategoriji nagrađena Tia Bužonja, učenica trećeg razreda za svoj vrlo zanimljiv prikaz čitanja u jesenskom ugođaju (mentorica uč. Kristina Pintarić).

Foto natječaj rezultirao je zanimljivim druženjem učenika trećeg razreda i njihove učiteljice informatike koji su napravili pravu foto-sesiju. Nadamo se da su se Tia i Juraj zabavili, fotografije su vrlo zanimljive. Nagradu je u ovoj kategoriji dobila učenica šestog razreda Ivana Knapić čija je fotografija pravo malo umjetničko djelo. Likovne i fotografske radove pogledajte u filmiću klikom na sličicu:

Svima od srca hvala, uljepšali ste i uveličali ovaj Mjesec hrvatske knjige! Zapamtite: vi ste GENERACIJA K i niti jedna knjiga vam ne smije promaknuti!