Pripreme za Božić

Autor: Anamarija Roštaš Kufner, 23. 12. 2022.

Učenici 3. razreda matične škole obilježili su mjesec prosinac različitim aktivnostima.

U sklopu eTwinning projekta U svijetu likovnih umjetnika 5 oslikavali su čizmice po uzoru na slikarski rukopis nizozemskog slikara Mondriana, sijali pšenicu u modernijem ruhu, izrađivali čestitke i ukrase za božićni sajam, uredili učionicu u blagdanskom duhu te priredili igrokaz i pjesmu za našu božićnu predstavu Božićni san.

Ekoaktivnosti (izrada ukrasa i sijanje pšenice) odradili smo u sklopu eTwinning projekta Eko eTwinneri.

Kako je sve izgledalo i kako smo se pripremali za nadolazeće blagdane pogledajte u priloženom videozapisu.

Učiteljica Anamarija Roštaš