Bravo, mali informatičari!!

Autor: Martina Ocelić, 7. 7. 2023.

Kao šećer na kraju, učiteljica informatike Martina Ocelić odlučila je simbolično nagraditi sve učenike razredne nastave i svima od srca čestitati na uspjesima koje su postigli u ovoj nastavnoj godini pod nastavom informatike te na svestranosti u mnogobrojnim aktivnostima koje su provodili, kojima su se bavili i kroz koje su dostojno predstavljali svoju školu i svoj rad.

Od kud god da smo krenuli, gdje god da smo samo prošli, nešto smo zapamtili i ponijeli sa sobom.

Posebna zahvala ide našim četvrtašima koji su zaista svojim radom pokazali da su spremni kročiti dalje i pokazati što su naučili.  Vjerujem da u svima vama postoji iskra ideja i htijenja! Želim da tu iskru rasplamsate u vatru na kojoj će se grijati vaš napredak tijekom daljnjeg školovanja.

Također pohvala učenicima na zapaženim rezultatima kroz natjecanje „Dabar“ koje nas očekuje i naredne godine.

Još jedno veliko hvala svima na suradnji, volji i zainteresiranosti za ovaj predmet i veselim se novoj nastavnoj godini koja će biti puna novih aktivnosti i izazova.

Učiteljica informatike Martina Ocelić