Učenici išli na Maksimir na utakmicu Hrvatske reprezentacije

Autor: Ruža Živković, 22. 11. 2023.

Dvadeset učenika od 4. do 8. razreda naše škole išlo je na utakmicu Hrvatske reprezentacije u Zagreb na stadion Maksimir.

Učenici naše škole 21. studenog 2023. išli su u Zagreb na stadion Maksimir bodriti naše nogometaše u zadnjoj kvalifikacijskoj utakmici za EURO koju je naša reprezentacija igrala protiv reprezentacije Armenije.

U pratnji učenika išli su vjeroučitelj Đora Đorđević i pedagoginja Ruža Živković te roditelj Ivica Turkalj, a događaj je organiziran i kao dio novog eTwinningov projekta u kojemu sudjelujemo s IOŠ Slatina: ”Budi uljudan/uljudna, budi uzor-bonton za generacije Z i Alfa”!

Iako je temperatura bila tek nekoliko stupnjeva iznad nule, mi smo bili "vatreni" zajedno sa našim VATRENIMA. Učenicima je ovo bio prvi odlazak na stadion u životu tako da nam se dojmovi još nisu slegli. Naša reprezentacija je odnijela pobjedu, a kako je bilo možete vidjeti u nastavku, iako se onaj sjaj u dječjim očima, osmijeh na licima i žar u srcima ne može vjerno prenijeti fotografijom.

Dovoljno je samo reći da je, kako oni kažu, "ovo bio najbolji događaj u životu"

Tekst i fotografije: Ruža Živković, pedagoginja