Županijsko natjecanje Sigurno u prometu 2024.

Autor: Dalibor Korpak, 3. 5. 2024.

Ekipa naše škole sudjelovala je 30. travnja 2024. na Županijskom natjecanju "Sigurno u prometu" kojem je domaćin bila  Katolička osnovna škola u Virovitici. Našu školu predstavljala je četveročlana ekipa sastavljena od  dvije djevojčice i dva dječaka.

To su učenici Klara Peček,  Ana Dejak i  Jurica Bejuk iz 5. razreda  te Noa Turkalj iz 4. razreda.

Pokazanom spretnošću i vještinom upravljanja biciklom u praktičnom dijelu te znanjem u teorijskom dijelu natjecanja  ostvarili  su 4. mjesto u ukupnom poretku škola na županijskom natjecanju dok je najuspješnija  ekipa bila OŠ Josipa Kozarca iz Slatine.

Mentor učenicima je bio učitelj Dalibor Korpak, a u pratnji je bio i domar  Ivica Turkalj.

Ovo natjecanje omogućili su i organizirali Autoklub Virovitica i MUP Virovitica.