Ostavi utisak, ne otisak

Autor: Administrator , 21. 9. 2022.

Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost organizira obrazovno-ekološki nagradni natječaj "Ostavi utisak, ne otisak".

Predmetni
Natječaj predstavlja jednu od informativno-edukativnih aktivnosti koje za cilj imaju osigurati uspješnost uspostavljanja cjelovitog sustava gospodarenja otpadom u Hrvatskoj. Također, na ovaj se način želi motivirati učenike na razmišljanje o važnosti očuvanja okoliša te o održivom načinu života.

Natječaj je namijenjen osnovnim i srednjim školama, a osmišljeni su
kreativni zadaci za tri dobne skupine:

- za djecu nižih razreda osnovnih škola (od 1. do 4. razreda)
- za djecu viših razreda osnovnih škola (od 5. do 8. razreda)
- za srednje škole (od 1. do 4. razreda)

Prijave počinju 3. listopada kada će se aktivirati i službena web stranica www.ostaviutisak.com, a traju do 15. prosinca 2022. godine. Učenici se na nagradni natječaj prijavljuju putem online obrasca na službenoj web stranici nagradnog natječaja www.ostaviutisak.com. Za najkreativnije radove koje stručni žiri proglasi najboljima smo osigurali i vrijedne nagrade.

S poštovanjem,
Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost
Radnička cesta 80