11. kreativni likovni natječaj "VOLIM MLIJEKO!"

Autor: Administrator , 11. 10. 2022.

Jedanaestu godinu zaredom otvaramo kreativni likovni natječaj "VOLIM MLIJEKO!" u kojemu će, osim učenika nižih razreda osnovnih škola, prvi put moći sudjelovati i predškolci.

Ovim natječajem već više od desetljeća potičemo kreativnost i likovno stvaralaštvo djece te ih podsjećamo na važnost redovite konzumacije mlijeka i mliječnih proizvoda za njihov razvoj, a posljednje dvije godine otvaramo i teme povezane s očuvanjem okoliša.

Tako smo proteklim, jubilarnim desetim, izdanjem natječaja čija je tema bila šuma, zajedno dali vrijedan doprinos obnovi naših šuma. Zahvaljujući pristiglim likovnim radovima i jubileju proljetos smo, u suradnji s Hrvatskim šumama, posadili 10.000 sadnica stabala u Gorskom kotaru i okolici Velike Gorice. S našim zajedničkim velikim projektom pošumljavanja nastavljamo i u 2023. godini, za što ponovno trebamo vašu pomoć i likovne radove malih kreativaca 😊.

Tema ovogodišnjeg natječaja: šuma i ja, prijatelja dva. Njome ostajemo vezani uz šumu, no dodajemo joj djecu (i odrasle) kao posjetitelje, šetače, promatrače, planinare, čuvare, zaljubljenike u šumu i bogati šumski svijet - prave prijatelje šume.

Natječaj "VOLIM MLIJEKO!" otvoren je od 14. listopada do 20. studenoga 2022.

Pravila i uvjete natječaja te prijavu možete preuzeti niže, a dodatne informacije zatražite putem e-pošte volim.mlijeko@hr.lactalis.com .

yesPRAVILA I UVJETI NATJEČAJAyes